O spoločnosti

Pôsobíme ako poistný maklér, teda sprostredkovateľ poistenia hlavne v oblasti neživotného poistenia, ale aj v oblasti životného poistenia a poskytujeme klientom komplexné služby. Svojou činnosťou sa sústreďujeme predovšetkým na malé, stredné a väčšie priemyselné podniky a spoločnosti, ale aj na jednotlivcov a fyzické osoby.

Vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi vieme zaistiť optimálny poistný program, kvalitný risk manažment a ochranu proti rizikám pričom zároveň šetríme jeho prostriedky i čas.

Dlhoročné skúsenosti našich zamestnancov spoločnosti v poisťovníctve zaručuje našim klientom odborné poradenstvo a servis na vysokej profesionálnej úrovni hlavne v oblasti neživotného poistenia a to priemyselných a podnikateľských rizík ako je poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, technické poistenie a poistenie vozidiel a prepravy. Poskytujeme taktiež aj životné poistenie.

Našim cieľom je nielen dojednanie najlepšieho poistenia u vybraného poisťovateľa z hľadiska ceny, krytia a podmienok, ale aj poskytovania všetkých súvisiacich služieb vrátane rýchlej likvidácie poistných udalostí, pričom v prvom rade hájime záujmy našich klientov a je pre nás najdôležitejšie tento záväzok vždy dosiahnuť.

Poslaním našej spoločnosti je úspech, spokojnosť a dôvera našich klientov. Radi Vám pomôžeme, poradíme a zabezpečíme dokonalý servis a odbornú pomoc s Vašimi potrebami v oblasti poistenia a ponúkneme to najvýhodnejšie a najlepšie poistenie presne ušité na Vašu mieru.